Διαιτητές 24-25 Φεβρουαρίου 2018 ΕΠΣ Κιλκίς

Διαιτητές 24-25 Φεβρουαρίου 2018 ΕΠΣ Κιλκίς
Από την ΕΠΣ Κιλκίς ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών και παρατηρητών αγώνων για το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Φεβρουαρίου 2018.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00
      ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α ΒΟΗΘΟΣ – Β ΒΟΗΘΟΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α1 Κιλκίς – 20η αγωνιστική
Σάββατο: 24/02/2018
Αλέξανδρος Κιλκίς – Θύελλα Αγίου Πέτρου
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ – ΤΖΟΥΝΤΑΣ – ΛΙΩΛΙΑΣ – ΞΟΥΠΛΑΚΗΣ
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – Ποντιακός Αγ. Χαραλάμπους
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΤΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕ Πολυκάστρου
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι. – ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ – ΦΑΜΠΡΙΚΗΣ
Μακεδονικός Δροσάτου – Πάϊκο Γουμένισσας
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Απόλλων Ευρωπού – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΤΑΚΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΣΟΦΙΑΝΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
Αστέρας Μ. Βρύσης – Λεβέντης Λεβεντοχωρίου
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ – ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ – ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

  Συνέχεια στο άρθρο » Διαιτητές 24-25 Φεβρουαρίου 2018 ΕΠΣ Κιλκίς » έχουμε την Α κατηγορία και τους δύο ομίλους.
  Α Κατηγορία (Ανατολικός) Κιλκίς – 16η αγωνιστική. (Βαθμολογία)
Κυριακή: 25/02/2018
Ηρακλής Αργυρούπολης – Ερμής Τερπύλλου
ΤΖΩΓΛΗΣ – ΚΩΤΑΚΗΣ – ΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
Ηρακλής Φύσκας – Άρης Παντελεήμονα
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Ποντιακός Ν. Σάντας – Εθνικός Σ.Σ Μουριών
ΤΣΑΚΙΔΗΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Προοδευτική Σταυροχωρίου – Απόλλων Μαυρονερίου
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ – ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Λύκοι Αναβρυτού – Ελπίδες Κιλκίς
ΣΟΦΙΑΝΟΣ – ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Κ. – ΛΙΩΛΙΑΣ
  Α Κατηγορία (Δυτικός) Κιλκίς – 16η αγωνιστική
Σάββατο: 24/02/2018
Δόξα Χέρσου – Μακεδονικός Πολυπέτρου
ΣΚΟΥΠΡΑΣ – ΑΛΟΥΡΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΤΡΟΥΠΗΣ
Κένταυρος Ανθοφύτου – Κεραυνός Χωρυγίου
ΚΩΤΑΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α. – ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ
ΑΟΚ Πολυκάστρου – Κεραυνός Ποντοηράκλειας
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
Νεότητα Μεταλλικού – Απόλλων Πευκοδάσους
ΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ – ΤΣΟΛΑΪΔΟΥ
Εθνικός Αξιούπολης – ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. – ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

  Κλείνουμε το Άρθρο » Διαιτητές 24-25 Φεβρουαρίου Α1 ΕΠΣ Κιλκίς » με τη δεύτερη κατηγορία.
  Β Κατηγορία Κιλκίς – 15η αγωνιστική
Κυριακή: 25/02/2018
Νίκη Ευκαρπίας – Στερναϊκός Μ. Στέρνας
ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ – ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ
Μακεδόνες Λειβαδιών – ΠΑΙΩΝ Τούμπας
ΤΖΟΥΝΤΑΣ – ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ – ΤΣΟΛΑΪΔΟΥ
ΠΟ Ξηροβρύσης – Αετός Κορωνούδας
ΚΟΛΥΒΑΣ – ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Δόξα Γερακαριού – ΑΟ Καστανιών
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ
Αστέρας Βαλτοτοπίου – Ήλιος Ηλιολούστου
ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΠΡΑΣ – ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ
Θρίαμβος Μουριών – Δόξα Καμπάνη
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Πηγή: ΕΠΣ Κιλκίς

kilkisiakos

Για τον πολιτισμό, αθλητισμό πολλά άλλα ενδιαφέροντα για το νομό του Κιλκίς και ΟΧΙ μόνο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *