Διαιτητές ΕΠΣ Κιλκίς Σ-Κ, 10 & 11 Μαρτίου 2018

Διαιτητές ΕΠΣ Κιλκίς Σ-Κ, 10 & 11 Μαρτίου 2018
Αγώνες Σαββάτου 10 /3/2018. Και ώρα 15:30.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α ΒΟΗΘΟΣ – Β ΒΟΗΘΟΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α1 Κατηγορία Κιλκίς 2017-18 & 22η αγωνιστική:
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Θύελλα Αγίου Πέτρου
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ – ΛΙΩΛΙΑΣ – ΤΣΑΡΙΔΗΣ
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΑΕ Πολυκάστρου
ΣΕΖΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΚΩΤΑΚΗΣ – ΞΟΥΠΛΑΚΗΣ
Λεβέντης Λεβεντοχωρίου – Πάϊκο Γουμένισσας
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
Μακεδονικός Δροσάτου – Ποντιακός Αγ. Χαραλάμπους
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Απόλλων Ευρωπού – Ατρόμητος Π. Αγιονερίου
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ — ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
Αστέρας Μ. Βρύσης – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΤΑΚΙΔΗΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΑΛΟΥΡΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Α Κατηγορία (Δυτικός) Κιλκίς 2017-18 & 18η αγωνιστική:
Κεραυνός Ποντοηράκλειας – ΑΙΑΣ Πολυκάστρου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΛΥΒΑΣ
ΑΟΚ Πολυκάστρου – Μακεδονικός Πολυπέτρου
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α. –  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι. – ΤΣΟΛΑΪΔΟΥ
Απόλλων Πευκοδάσους – Κεραυνός Χωρυγίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. –  ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Κένταυρος Ανθοφύτου – Νεότητα Μεταλλικού
ΤΖΟΥΝΤΑΣ –  ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ –  ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ
Εθνικός Αξιούπολης – Δόξα Χέρσου
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ –  ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ –  ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

Συνέχεια στο » Διαιτητές ΕΠΣ Κιλκίς Σ-Κ, 10 & 11 Μαρτίου 2018 » πάμε στους αγώνες της Κυριακής.
Αγώνες Κυριακής 11/03/2018. Και ώρα 15:30.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α ΒΟΗΘΟΣ – Β ΒΟΗΘΟΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α Κατηγορία (Ανατολικός) Κιλκίς 2017-18 & 18η αγωνιστική:
Εθνικός Σ.Σ Μουριών – Ελπίδες Κιλκίς
ΤΑΚΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΤΖΟΥΝΤΑΣ
Ποντιακός Ν. Σάντας – Ερμής Τερπύλλου
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ – ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. –  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Απόλλων Μαυρονερίου – Άρης Παντελεήμονα
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Κ. –  ΑΛΟΥΡΗΣ –  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Ηρακλής Φύσκας – Προοδευτική Σταυροχωρίου
ΣΟΦΙΑΝΟΣ –  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ – ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
Λύκοι Αναβρυτού – Ηρακλής Αργυρούπολης
ΤΖΩΓΛΗΣ.

Β Κατηγορία Κιλκίς 2017-18 & 17η αγωνιστική:
ΠΟ Ξηροβρύσης – ΠΑΙΩΝ Τούμπας
ΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ – ΛΙΩΛΙΑΣ
Δόξα Γερακαριού – Αετός Κορωνούδας
ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ
Αστέρας Βαλτοτοπίου – ΑΟ Καστανιών
ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ –  ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
Θρίαμβος Μουριών – Ήλιος Ηλιολούστου
ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ – ΤΣΟΛΑΪΔΟΥ
Στερναϊκός Μ. Στέρνας – Δόξα Καμπάνη
ΚΩΤΑΚΗΣ – ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ –  ΚΟΛΥΒΑΣ
Μακεδόνες Λειβαδιών – Δόξα Βαπτιστή
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α. –  ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Πηγή: ΕΠΣ Κιλκίς

kilkisiakosChr

Για τον πολιτισμό, αθλητισμό πολλά άλλα ενδιαφέροντα για το νομό του Κιλκίς και ΟΧΙ μόνο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

fifteen + 6 =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.