Διαιτητές Γ Εθνική 2ος όμιλος 18 Μαρτίου 2018

Διαιτητές Γ Εθνική 2ος όμιλος 18 Μαρτίου 2018
Το πρόγραμμα διαιτησίας όπως ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ για την 28η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής για σεζόν 2017-18
Διαιτητής αγώνα στον παιχνίδι του Κιλκισιακού με Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας μέσα στην Ημαθία ο Λυμπούδης Αριστείδης από ΕΠΣ Μακεδονίας.
Στον αγώνα του πρώτου ομίλου της Γ Εθνικής, Νέστος Χρυσούπολις με δοξα Προσκυνητών, διαιτητικό τρίο από ΕΠΣ Κιλκίς με διαιτητή αγώνα Ασβεστόπουλος Αναστ. και βοηθούς Χαραλαμπόπουλος Θεόδ. και Παπαδόπουλο Παύλο.
Παρατηρητής στον αγώνα της Καβάλας με Ξάνθη (1ος Όμιλος) ο Κωτούλας Πέτρος από ΕΠΣ Κιλκίς.
Ένα ακόμη τρίο από Κιλκίς στον αγώνα Μακεδονικός με Καρύτσα που είναι οι Τσαλουχίδης Χρ, Κωτούλας Νικ και Ζιγκερίδης Αναστ.
Κυριακή. 18-3-2018 & ώρα 15:00
Πιερικός – Άρης Παλαιοχωρίου
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΕΠ Ηρακλής – Λαγκαδάς
ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Καμπανιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Γ Εθνική 2ος Όμιλος Αποτελέσματα 25η αγωΜ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Κιλκισιακός
ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Νάουσα – Εδεσσαϊκός
ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Καρδία Α.Ο.
ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Μακεδονικός Α.Σ. – ΑΕ Καρίτσας
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
Κλείνοντας το ¨ Διαιτητές Γ Εθνική 2ος όμιλος 18 Μαρτίου ¨ έχουμε την επόμενη και προ τελευταία αγωνιστική, την 29η αγωνιστική , του δεύτερου ομίλου της Γ Εθνικής.
Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΕΠ Ηρακλής
Κιλκισιακός – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός
Καρδία Α.Ο. – Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας
ΑΕ Καρίτσας – Νάουσα
Μακεδονικός Α.Σ. – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου
Πηγή:ΕΠΟ.

kilkisiakosChr

Για τον πολιτισμό, αθλητισμό πολλά άλλα ενδιαφέροντα για το νομό του Κιλκίς και ΟΧΙ μόνο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

seventeen + fifteen =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.