Διοικητικό Συμβούλιο  Ιστορία  Roster  Τεχνικό Επιτελείο  Πρόγραμμα   Βαθμολογία  Νέα  Φωτογραφικό Υλικό  Επικοινωνία 

Πρόγραμμα



1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αγροτικός Αστέρας - Κιλκισιακός
Διγενής Λακκώματος - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός - Νέστος Χρυσούπολης
Αρης Ακροποτάμου - Μακεδονικός
Εβρος Σουφλίου - Μουδανιά
Εθνικός Αγιονερίου - Δόξα Πετρούσας
Ορφέας Ελευθερούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων


2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κοσμίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Διγενής Λακκώματος
Κιλκισιακός - Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Αρης Ακροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης - Εβρος Σουφλίου
Μακεδονικός - Εθνικός Αγιονερίου
Μουδανιά - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Πετρούσας - Ορφέας Ελευθερούπολης


3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Διγενής Λακκώματος
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Αρης Ακροποτάμου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εβρος Σουφλίου - Κιλκισιακός
Εθνικός Αγιονερίου - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ελευθερούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Μουδανιά - Δόξα Πετρούσας


4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική
Πανσερραϊκός - ΠΑΟ Κοσμίου
Διγενής Λακκώματος - Αρης Ακροποτάμου
Αγροτικός Αστέρας - Εβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Αγιονερίου
Κιλκισιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Ορφέας Ελευθερούπολης
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Πετρούσας
Μακεδονικός - Μουδανιά


5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Αρης Ακροποτάμου
Εβρος Σουφλίου - Πανσερραϊκός
Εθνικός Αγιονερίου - Διγενής Λακκώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ελευθερούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δόξα Πετρούσας - Κιλκισιακός
Μουδανιά - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης - Μακεδονικός


6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική
Εβρος Σουφλίου - ΠΑΟ Κοσμίου
Αρης Ακροποτάμου - Εθνικός Αγιονερίου
Πανσερραϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Διγενής Λακκώματος - Ορφέας Ελευθερούπολης
Αγροτικός Αστέρας - Δόξα Πετρούσας
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Μουδανιά
Κιλκισιακός - Μακεδονικός
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Νέστος Χρυσούπολης


7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εβρος Σουφλίου
Ορφέας Ελευθερούπολης - Αρης Ακροποτάμου
Δόξα Πετρούσας - Πανσερραϊκός
Μουδανιά - Διγενής Λακκώματος
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κιλκισιακός - Εθνικός Σιδηροκάστρου


8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Αγιονερίου - Ορφέας Ελευθερούπολης
Εβρος Σουφλίου - Δόξα Πετρούσας
Αρης Ακροποτάμου - Μουδανιά
Πανσερραϊκός - Μακεδονικός
Διγενής Λακκώματος - Νέστος Χρυσούπολης
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Κιλκισιακός


9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Ορφέας Ελευθερούπολης
Δόξα Πετρούσας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Μουδανιά - Εθνικός Αγιονερίου
Μακεδονικός - Εβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης - Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός - Διγενής Λακκώματος
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Αγροτικός Αστέρας


10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική
Δόξα Πετρούσας - ΠΑΟ Κοσμίου
Ορφέας Ελευθερούπολης - Μουδανιά
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός
Εθνικός Αγιονερίου - Νέστος Χρυσούπολης
Εβρος Σουφλίου - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αρης Ακροποτάμου - Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Διγενής Λακκώματος - Αγροτικός Αστέρας


11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Μουδανιά
Μακεδονικός - Δόξα Πετρούσας
Νέστος Χρυσούπολης - Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κιλκισιακός - Εθνικός Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εβρος Σουφλίου
Αγροτικός Αστέρας - Αρης Ακροποτάμου
Διγενής Λακκώματος - Πανσερραϊκός


12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΑΟ Κοσμίου
Μουδανιά - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Πετρούσας - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ορφέας Ελευθερούπολης - Κιλκισιακός
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αγιονερίου - Αγροτικός Αστέρας
Εβρος Σουφλίου - Διγενής Λακκώματος
Αρης Ακροποτάμου - Πανσερραϊκός


13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Μακεδονικός
Κιλκισιακός - Μουδανιά
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Δόξα Πετρούσας
Αγροτικός Αστέρας - Ορφέας Ελευθερούπολης
Διγενής Λακκώματος - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανσερραϊκός - Εθνικός Αγιονερίου
Αρης Ακροποτάμου - Εβρος Σουφλίου


14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική
Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΠΑΟ Κοσμίου
Νέστος Χρυσούπολης - Κιλκισιακός
Μακεδονικός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μουδανιά - Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Πετρούσας - Διγενής Λακκώματος
Ορφέας Ελευθερούπολης - Πανσερραϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Αγιονερίου - Εβρος Σουφλίου


15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου - Κιλκισιακός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αγροτικός Αστέρας - Νέστος Χρυσούπολης
Διγενής Λακκώματος - Μακεδονικός
Πανσερραϊκός - Μουδανιά
Αρης Ακροποτάμου - Δόξα Πετρούσας
Εβρος Σουφλίου - Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Αγιονερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

 



 

active³ 4.6 · Web design & development by Ultravision · Όροι χρήσης